Arzu Çevikalp
Genel Yayın Yönetmeni
1982 yılında İstanbul’da doğmakla başlayan hayatım, 10 yaşında yazı yazmakla ve her yazdığını kodlamakla anlam kazanır. Sadece şiir, deneme ve öykü gibi türlerde yazı yazmak yetmez, ilgi alanlarımın genişlemesiyle yepyeni türlere doğru yelken açarım. Film eleştirileri, kısa haberler ve diğer muhtelif sinema yazıları... Açıkça ifade etmem gerekirse, sinema hakkında yazı yazarken tıpkı ufak bir çocuğun annesini gördüğünde sevindiği kadar seviniyorum ve kendimi bembeyaz bulutların arasında dans ediyor gibi hissediyorum. Hiç bırakmayacağım bir görev.
FacebookTwitterİnstagram
Berna Güler
Jr Editör

Balıkesir-Altınoluk'ta '94 sonbaharında dünyaya geldi. Ege Üniversitesi Klasik Arkeoloji mezunu. 5 yıldır Aigai Antik Kenti'nde arkeolog. Kendini bildi bileli sinema, edebiyat ve müzik tutkunu. Kültür-sanat dergilerinde bazen yazarlık bazen şairlik yapıyor. Başucundan bir kitap: Hermann Hesse-Siddhartha, ruh ucundan bir şarkı: The Strawbs-Tears and Pavan ve zihin ucundan bir film: Alejandro Jodorowsky-El Topo derim.

Facebook
Ekin Coşkuner
Haber Editörü

1996 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi. Araştırma ve öğrenmeye karşı büyük bir tutkusu var. İlgi alanları ise güzel olan her şey! Bunları görmek, izlemek, öğrenmek ve paylaşmaktan büyük keyif duyuyor.

FacebookTwitter
Gözde Dikmen
Yazar & Sosyal Medya

1980 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi’nde Felsefe okuyarak filazof olma yolunda ilerleyen Grafik Tasarımcı/Çizer. Sinemaya olan tutkusu çocukluk yıllarında başladı. Yönetmen Ayşegül Doğan’ın Film Okuma Atölyesi sayesinde bu tutkuyu farklı ufuklara taşıdı. Şu an Antalya’da yaşamakta olup, kendi atölyesinde yazıp, çizmekte ve her hafta sinemaya ilgi duyan insanları atölyede toplayıp film gösterimi yapmaktadır.

Facebook
Şule Genç Gözüaçık
Editör
86 İstanbul doğumlu. Sosyoloji okudu. Ardından iş hayatında bir katkı sağlar diye "yönetim ve organizasyon" okudu ama gidip orada da "İşletmelerde Değer Kavramı: Ezop Masalları" adlı bir projeyle mezun oldu. Baktı ki en sevdiği şey "masal". Masal okur. Masal yazar. Sinemaya gider. Eşiyle "Sinemasal" dünyasında yaşamaktadır.
İlke Özdemir
Haber Çevirmeni & Jr Editör

Edirne doğumlu, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Ütopya/distopya okumak, film

-özellikle psikolojik gerilim- izlemek, tiyatroya gitmek, yeni şeyler araştırıp keşfetmek ve deneyimlemek en sevdikleri. Film bittikten sonra tartışmayı, analiz karıştırmayı sever. Hayvanı ve doğayı da seven, kendini anlatmayı pek sevmeyen; ayrımcılıktan nefret eden dünyalı bir iki ayaklı.