Dizi haberleriVideolar

‘Black Mirror’ Netflix’teki 5. Sezonu İçin Onay Aldı

Netflix, Pazartesi günü Black Mirror’un beşinci sezonu için anlaşmanın yapıldığını açıkladı.

Bilim-kurgu dizisi Black Mirror, gelişen teknolojinin modern dünyaya getirebileceği karanlık etkileri yansıtmasıyla biliniyor. Dizinin ilk iki sezonu, Netflix üç ve dördüncü sezonlarını almadan önce İngiltere’de Channel 4’te yayınlanmıştı. Dördüncü sezonu 29 Aralık’ta yayınlanan Black Mirror’un beşinci sezonunun yayın tarihi ve bölüm sayısı ilerleyen günlerde belli olacak.

Üçüncü sezondaki “San Junipero” bölümüyle iki dalda Emmy ödülü kazanan dizi büyük beğeni toplarken, dördüncü sezon, Rotten Tomatoes’ta %92’lik bir oy ortalamasının sahibi oldu.

Dördüncü sezonun oyuncu kadrosundaki isimler: Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson, Michaela Coel, Andrea Riseborough, Andrew Gower, Kiran Sonia Sawar, Georgina Campbell, Joe Cole, George Blagden, Maxine Peake, Jake Davies, Clint Dyer, Douglas Hodge, Letitia Wright, ve Babs Olusanmokun.

Charlie Booker tarafından yazılan Black Mirror’un yapımcılığını Brooker ve Annabel Jones üstleniyor.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Kübra Yürük

Kübra Yürük

Haber Çevirmeni
1996 yılında doğdum. Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptım, şu sıralar ise en büyük uğraşılarım okumak ve yeni yerler keşfetmek. Çocukluk yıllarımdan beri tutkum hâline gelen sinema dünyasına ucundan, amatörce de olsa tutunmak, farklı bakış açıları ile izlemek ve görülmeyeni görmeye çalışmak en keyif aldığım şey.Mail yollamak için linke tıklayın.