Takip et
Ana sayfa » Steven Soderbergh yeniden beyazperdeye döndü!

Steven Soderbergh yeniden beyazperdeye döndü!

Bir aile lanetini tersine çevirmeye çalışan Jimmy (Channing Tatum) ve Clyde Logan (Adam Driver) kardeşler, Charlotte Motor Speedway'deki efsanevi Coca-Cola 600 otomobil yarışı sırasında ayrıntılı bir soygun yapmak üzere yola çıkarlar.

Oscar ödüllü Steven Soderbergh, neredeyse otuz yılı aşkın dönem tanımlayıcı filmleri yönettikten sonra, dört yıl önce  film yapımcılığından emekli olacağını açıklayarak Hollywood’u şaşkınlığa uğrattı. Yönünü değiştirip, televizyona odaklanarak HBO’nun “Behind the Candelabra” sı ile iki Emmy kazandı ve  “The Knick” dizisinin yönetmenliği ile iki Emmy adaylığına sahip oldu.

Şanslı Logan, film yapımcısının büyük ekrana geri dönüşüyle, ” teknoloji  ve bir yaratıcılığın birleşimi” olarak tanımladığı bir karara işaret ediyor.

“Teknolojik cephede,” diyor, “küçük bir şirketin büyük bir stüdyoya katılmaksızın bir filmi geniş bir şekilde piyasaya sürdüğü dijital manzaranın bir noktasına ulaşıyoruz. Bu senaryo transondan geldiğinde, film dağıtımının geleceği hakkında konuşmalar yapıyordum. ”

Birçok mecranın kapandığı ve kilit vurulduğu şu dönemde gazete mantığıyla yola çıkan Sinegazete özgürlükçü anlayışıyla özgün sinema yazılarına kapılarını aralıyor. İster sinema sever, ister profesyonel, ister amatör olsun hepsini bir çatı altına toplayıp bir aile olmaya çalışıyor. Hedefleri büyük olan Sinegazete gönüllülük esasına göre yazar alımı yapıyor ve onlara gereken değeri veriyor. İleride güzel projelere imza atmak isteyen, samimiyet çerçevesinde hareket eden Sinegazete, yazarların kendini rahatça ifade ettiği bir internet mecrası…

Siz ne düşünüyorsunuz?

0 0

Bir yorum bırak

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. * Yorumlar onaydan geçtikten sonra yayımlanacaktır. Küfür, hakaret ve spam içeren mail yazmayınız. Yapacağınız yorumlara lütfen dikkat ediniz.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla