Sinema haberleri

‘Wonder Woman 2’: Kristen Wiig Kötü Karakterle Karşımıza Çıkacak

Patty Jenkins Cuma günü Twitter’dan Wonder Woman 2’deki kötü karakter Cheetah’ı Kristen Wiig’in canlandıracağını açıkladı.

Jenkins, Wiig’in fotoğrafını koyarak “Bu nefes kesici haberi verdiğim için çok heyacanlıyım,” tweetiyle Wiig’in kadroya dâhil edildiğini duyurdu.

“Evet! Bu doğru! Wonder Woman ailesine yetenekli oyuncu Kristen Wiig katıldığı için çok şanslıyız. Favori oyuncularımdan biriyle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Ve planlarımız beni çok heyecanlandırıyor. #Cheetah!!!”

Patty Jenkins

Başrol oyuncusu Gal Gadot’ta Wiig’in kadroya katılışını kutlayan bir tweet attı.

Kristen’ın katılmasına çok sevindim! Bu HARİKA olacak!

Gal Gadot

✔@GalGadot

ÖNCEKİ: Warner Bros, Wonder Woman’ın rakibini arıyor.

Söylentilere göre, Wonder Woman’ın kötü karakteri Cheetah için Kristen Wiig ilk seçeneklerden biri. Warner Bros olası kadro hakkında henüz bir yorum yapmadı.

Petty Jenkins, yeni sözleşme imzalandıktan sonra filmi yazmaya ve yönetmeye başlayacak. 1 Kasım 2019’da vizyona girmesi beklenen film için Cheetah rolü öncelikli konuma geldi.

Alınan bilgilere göre, Wiig her zaman Jenkins’in listesinde üst sıralardaydı ve Jenkins bu durumdan Wiig’e bahsetti. Wiig’in kadroda olup olmadığı şu an için bilinmese de, eğer kadroya alınırsa, geçen günlerde Wiig ile Jenkins arasında yapılan görüşme de taşları yerine oturtacak.

Genellikle “Bridesmaids” ve “Ghostbusters” gibi komedi filmlerindeki rolleriyle bilinen Wiig, aynı zamanda “The Martian” ve yakında vizyona girecek olan Annapurna yapımı “Where’d You Go, Bernadette” gibi yapımlarda da boy gösterdi. “Wonder Woman 2” ise çizgi roman alanındaki ilk rolü olacak.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Kübra Yürük

Kübra Yürük

Haber Çevirmeni
1996 yılında doğdum. Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptım, şu sıralar ise en büyük uğraşılarım okumak ve yeni yerler keşfetmek. Çocukluk yıllarımdan beri tutkum hâline gelen sinema dünyasına ucundan, amatörce de olsa tutunmak, farklı bakış açıları ile izlemek ve görülmeyeni görmeye çalışmak en keyif aldığım şey.Mail yollamak için linke tıklayın.