Sinema haberleri

Quentin Tarantino, Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio’u Buluşturacak

Quentin Tarantino, yeni filminde Leonardo DiCaprio’ya eşlik etmesi için Brad Pitt’le anlaştı ve filmin adı Once Upon A Time In Hollywood olarak kararlaştırıldı. Filmin 9 Ağustos 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Tarantino, filmle ilgili, “1969 yılının Los Angeles’ında, Hollywood hippi dünyasının parlak dönemlerinde geçen bir hikâye” açıklamasını yapmıştı. “Eski western film yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve dublörü Cliff Booth (Brad Pitt) artık unutuldukları Hollywood’da hayatta kalmaya çalışıyor. Ancak Rick’in çok ünlü bir komşusu var… Sharon Tate.”

Tarantino’nun, Sergio Leone filmleri olan Once Upon A Time In America ve Once Upon A Time In The West’ten ilham aldığı düşünülüyor.

Charles Manson tarafından öldürülen Tate’yi canlandırması için Oscar ödüllü oyuncu Margot Robbie’ye teklif götüren Tarantino, iki kilit rol için DiCaprio ve Pitt’in yanı sıra Tom Cruise ve Margot Robbie ile de çalışmak istiyor.

Django Unchained’in ardından tekrar DiCaprio ile bir araya geldiği gibi, Tarantino, sekiz dalda Oscara aday olan Inglorious Basterds’ın ardından Brad Pitt’le de yeniden iş yapacak.

Tarantino, “1969 yılı dâhil, hayatımın büyük bir çoğunluğunu Los Angeles’ta geçirdim. Senaryo üzerinde beş yıldır çalışıyorum ve artık var olmayan Hollywood ve Los Angeles ruhunu anlatacağım için çok heyecanlıyım. Ayrıca Rick ve Cliff rollerinin DiCaprio ve Pitt gibi dinamik bir ekip tarafından canlandırılmasına daha fazla sevinemezdim.” dedi.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Kübra Yürük

Kübra Yürük

Haber Çevirmeni
1996 yılında doğdum. Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptım, şu sıralar ise en büyük uğraşılarım okumak ve yeni yerler keşfetmek. Çocukluk yıllarımdan beri tutkum hâline gelen sinema dünyasına ucundan, amatörce de olsa tutunmak, farklı bakış açıları ile izlemek ve görülmeyeni görmeye çalışmak en keyif aldığım şey.Mail yollamak için linke tıklayın.