Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili
Sinema haberleri

Canavarlar “Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili” İçin Bir Araya Geldi!

Dexter’ın Labaratuvarı, Powerpuff Girls Movie, Samuray Jack filmlerinin yapımında da yer alan Genndy Tartakovsky, bu kez yönetmenliğini yaptığı Otel Transilvanya serisinin üçüncü filmiyle beyaz perdeye hazırlanıyor. Dünya çapında haziran sonu ile ağustos ayları arasında gösterilmeye başlanacak olan film, Türkiye’de ise Türkçe dublajlı olarak 13 Temmuz’da vizyona girecek.

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filminde canavar ailesi lüks bir yolcu gemisiyle yaz tatiline çıkar. Dracula için sürpriz olan bu gezi, canavarların voleyboldan günlük gezilere uzanan eğlencesiyle daha da keyifli hale gelir. Fakat Dracula’nın geminin kaptanı olan Ericka isimli bu insana aşık olduğunu fark etmesiyle işler değişir. Çünkü Ericka hepsi için tehlike oluşturacak gizemli bir bilgiye sahiptir.

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Cannes Film Festivali’nde

Filmin tanıtımı için gelen canavarlar, 71. Cannes Film Festivali’nin açılışında boy gösterdi. Geçit töreni ve fotoğraf çekiminin ardından yönetmen Genndy Tartakovsky, filmin ünlü seslendirme sanatçılarından bazılarıyla birlikte yakında vizyona girecek olan Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filminin ön gösterimine katıldı.  Geçit töreni Tartakovsky’nin filmin özel fragmanını yayınlamak için tabut şeklinde bir düğmeye basmasıyla sona erdi.

Genndy Tartakovsky’nin yönetip Tartakovsky ve Michael McCullers’nin yazdığı Sony Pictures Animation yapımı filmin seslendirme kadrosu ise şöyle: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Molly Shannon, Fran Drescher, Kathryn Hahn, Jim Gaffigan, Mel Brooks.

Filmin Türkçe dublajlı fragmanı için: https://youtu.be/o49hY_d4uVk

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Ekin Coşkuner

Ekin Coşkuner

Haber Editörü
1996 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi. Araştırma ve öğrenmeye karşı büyük bir tutkusu var. İlgi alanları ise güzel olan her şey! Bunları görmek, izlemek, öğrenmek ve paylaşmaktan büyük keyif duyuyor.Mail yollamak için linke tıklayın.