Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili- Canavarlar bir araya geldi...
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Canavarlar “Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili” İçin Bir Araya Geldi!

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filminde canavar ailesi lüks bir yolcu gemisiyle yaz tatiline çıkar. Dracula için sürpriz olan bu gezi, canavarların voleyboldan günlük gezilere uzanan eğlencesiyle daha da keyifli hale gelir. Fakat Dracula’nın geminin kaptanı olan Ericka isimli bu insana aşık olduğunu fark etmesiyle işler değişir. Çünkü Ericka hepsi için tehlike oluşturacak gizemli bir bilgiye sahiptir.

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Cannes Film Festivali’nde

Filmin tanıtımı için gelen canavarlar, 71. Cannes Film Festivali’nin açılışında boy gösterdi. Geçit töreni ve fotoğraf çekiminin ardından yönetmen Genndy Tartakovsky, filmin ünlü seslendirme sanatçılarından bazılarıyla birlikte yakında vizyona girecek olan Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filminin ön gösterimine katıldı.  Geçit töreni Tartakovsky’nin filmin özel fragmanını yayınlamak için tabut şeklinde bir düğmeye basmasıyla sona erdi.

Genndy Tartakovsky’nin yönetip Tartakovsky ve Michael McCullers’nin yazdığı Sony Pictures Animation yapımı filmin seslendirme kadrosu ise şöyle: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Molly Shannon, Fran Drescher, Kathryn Hahn, Jim Gaffigan, Mel Brooks.

Filmin Türkçe dublajlı fragmanı için: https://youtu.be/o49hY_d4uVk

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer yazıya gönül verdiyseniz illa yazmak istiyorum diyorsanız, filmler vizyona girmeden önce hafta içi düzenlenen basın gösterimlerinden sizi haberdar edebiliriz. İnternet güncel bir mecra olduğu için yazıların önceden yayına alınması takdir edersiniz ki önemli.  Eğer sen de içindeki duyguları dışarıya aktarmak ve bunu sinema yoluyla yapmak istiyorsan hemen gönüllü olarak bize katıl ve yazmaya başla.

Tüm sanatseverlere sevgilerimizle…

Abone Ol
Yeni yazılardan habeerdar olmak için aramıza katılın.

I consent to the terms and conditions

sinegazete.net