Sinegazete- Bağımsız sinema portalı

Michael Bay, Sıradaki İki Filmini Belirledi

Söylentilere göre, “6 Underground” ve Robopocalypse” Michael Bay’ın sıradaki iki yeni projesi olarak yerlerini aldı.

6 Underground”, “Deadpool” ve “Deadpool 2”nin senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından kaleme alındı. Aksiyon filmi “6 Underground”, aynı zamanda yapımcılığını da üstlenecek olan Wernick ve Reese’in ortak çalışması. David Ellison, Dana Goldberg, ve Don Granger, filmi Bay ile birlikte hazırlayacaklar.  Skydance Media tarafından çekilen filmin konusuna dair detaylar şu an için gizli tutulurken,  2019 yazında gösterime girmesi bekleniyor.

Skydance Media’nın genel müdürü, “Kariyeri boyunca dünya çapında teatral etkinlikler yaratmada Michael Bay’in eşi benzeri bulunmuyor. Bu inanılmaz ekibin bir araya gelmesine ve eşsiz tarz ve görüşlerini film için bir araya getirmelerine daha fazla sevinemezdik.” şeklinde konuştu. Bay, aynı zamanda kendisini “Transformers”ın yönetmen koltuğuna seçen Steven Spielberg’le “Robopocalypse”yi hayata geçirmek için görüşmelerde bulunuyor. Daniel H. Wilson’un bilim kurgu romanına dayanan film, bir robot ayaklanmasından sonra gelişen olayları anlatıyor. İlk başta “Robopocalypse”nin yönetmen koltuğuna geçmek isteyen Spielberg, zaman sıkıntısı yüzünden vazgeçmek zorunda kaldı. “Robopocalypse”ye her zaman hayran olduğunu söyleyen başarılı yönetmen, filmi yönetmek için zamanının olmadığını belirtti. Transformers’ı yönetmesi için Bay’i seçen Spielberg için Michael Bay, en uygun tercih haline geliyor.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Eğer yazıya gönül verdiyseniz illa yazmak istiyorum diyorsanız, filmler vizyona girmeden önce hafta içi düzenlenen basın gösterimlerinden sizi haberdar edebiliriz. İnternet güncel bir mecra olduğu için yazıların önceden yayına alınması takdir edersiniz ki önemli.  Eğer sen de içindeki duyguları dışarıya aktarmak ve bunu sinema yoluyla yapmak istiyorsan hemen gönüllü olarak bize katıl ve yazmaya başla.

Tüm sanatseverlere sevgilerimizle…

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter

I consent to the terms and conditions