Sinema haberleri

Michael Bay, Sıradaki İki Filmini Belirledi

Söylentilere göre, “6 Underground” ve Robopocalypse” Michael Bay’ın sıradaki iki yeni projesi olarak yerlerini aldı.

6 Underground”, “Deadpool” ve “Deadpool 2”nin senaristleri Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından kaleme alındı. Aksiyon filmi “6 Underground”, aynı zamanda yapımcılığını da üstlenecek olan Wernick ve Reese’in ortak çalışması. David Ellison, Dana Goldberg, ve Don Granger, filmi Bay ile birlikte hazırlayacaklar.  Skydance Media tarafından çekilen filmin konusuna dair detaylar şu an için gizli tutulurken,  2019 yazında gösterime girmesi bekleniyor.

Skydance Media’nın genel müdürü, “Kariyeri boyunca dünya çapında teatral etkinlikler yaratmada Michael Bay’in eşi benzeri bulunmuyor. Bu inanılmaz ekibin bir araya gelmesine ve eşsiz tarz ve görüşlerini film için bir araya getirmelerine daha fazla sevinemezdik.” şeklinde konuştu. Bay, aynı zamanda kendisini “Transformers”ın yönetmen koltuğuna seçen Steven Spielberg’le “Robopocalypse”yi hayata geçirmek için görüşmelerde bulunuyor. Daniel H. Wilson’un bilim kurgu romanına dayanan film, bir robot ayaklanmasından sonra gelişen olayları anlatıyor. İlk başta “Robopocalypse”nin yönetmen koltuğuna geçmek isteyen Spielberg, zaman sıkıntısı yüzünden vazgeçmek zorunda kaldı. “Robopocalypse”ye her zaman hayran olduğunu söyleyen başarılı yönetmen, filmi yönetmek için zamanının olmadığını belirtti. Transformers’ı yönetmesi için Bay’i seçen Spielberg için Michael Bay, en uygun tercih haline geliyor.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Kübra Yürük

Kübra Yürük

Haber Çevirmeni
1996 yılında doğdum. Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptım, şu sıralar ise en büyük uğraşılarım okumak ve yeni yerler keşfetmek. Çocukluk yıllarımdan beri tutkum hâline gelen sinema dünyasına ucundan, amatörce de olsa tutunmak, farklı bakış açıları ile izlemek ve görülmeyeni görmeye çalışmak en keyif aldığım şey.Mail yollamak için linke tıklayın.