Sinema haberleri

Kabir Azabı: “Bugüne Kadar Ölülerin Hikayesi Hiç Anlatılmadı”

Sinema kariyerinde Üç Harfliler ve Şeytan-ı Racim gibi seriye dönüşen filmler yer alan yönetmen Arkın Aktaç ve son yılların senaryoları en fazla sinemaya uyarlanan senaristi Murat Toktamışoğlu’nu yeniden bir araya getiren Kabir Azabı filminin vizyon tarihi açıklandı.

“Kabir, ahiret konaklarından ilkidir. Bundan kurtulan için ötesi kolaydır. Kurtulamayana ise ötesi çok zordur.” Hz Muhammed (SAV)

Çekimlerinin İstanbul’da yapılacağı film, Türk sinemasında daha önce işlenmeyen bir konuyu ele almayı vadediyor ve korku unsuru olarak “kabir azabını” kullanıyor. İzleyicide kabir azabının dehşetini hissettirmeyi ve izleyiciyi koltuğunda rahat ettirmemeyi hedefliyor.

kabir azabıKabir Azabı: “Bugüne Kadar Ölülerin Hikayesi Hiç Anlatılmadı”

Yapımcılığını ASC Medya’nın markası The Hub Project’in, dağıtımını Warner Bros.’un üstlendiği filmin 27 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=k-xqNJWKOc0

Detaylı bilgi için filmin sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz:

https://www.facebook.com/azabikabir/

https://www.instagram.com/kabirazabifilmi/

https://twitter.com/TheHub_Project

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Ekin Coşkuner

Ekin Coşkuner

Haber Editörü
1996 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi. Araştırma ve öğrenmeye karşı büyük bir tutkusu var. İlgi alanları ise güzel olan her şey! Bunları görmek, izlemek, öğrenmek ve paylaşmaktan büyük keyif duyuyor.Mail yollamak için linke tıklayın.