Register
A password will be e-mailed to you.

blankİlk filmiyle en iyi ikinci animasyon film açılışını yaparak ilk haftada 70, dünya çapında ise 633 milyon dolardan fazla hasılat yapan İnanılmaz Aile’nin ikinci filmi 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona giriyor.

2007 Oscar ödüllü film “Ratatouille,” 2015 yılı live-action filmi “Yarının Dünyası” ve 1999 yılı BAFTA ödülü sahibi animasyon filmi “Demir Dev” gibi yapımların yönetmenliğini üslenen Brad Bird, İnanılmaz Aile 2 (The Incredibles 2, 2018)  filminde de yönetmen koltuğuna oturuyor. Pixar Stüdyoları tarafından üretilen ve Walt Disney tarafından piyasaya sunulacak olan filmin yapımcı kadrosunda ise Oyuncak Hikayesi 3’ün yardımcı yapımcılığını yapan Nicole Grindle ve John Walker’ı görüyoruz.

Dünyayı kurtarmaya çalışan ailenin maceraları devam ediyor!

“İlk filmin bittiği anın bir dakika sonrasından başlayacak olan” ikinci filmde Helen’in Bob’u Violet ve Dash ile bırakıp basit kahramanlık işlerine yoğunlaşmaya başlamasıyla yaşanan değişim, aynı zamanda süper güçleri gelişen bebek Jack- Jack’le baş etmeye çalışan aile için işleri daha da zorlaştırır. Filme dahil olan yeni kötü adamın sinsice ve tehlikeli planı karşısında aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmak zorundalardır.

14 yıl aradan sonra aynı heyecanla geri dönüş yapan İnanılmaz Aile 2’nin fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=VCywLeEsZxc

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.