Sinema haberleri

Marvel Sinematik Evreni’nde Chris Evans’ın en sevdiği rol arkadaşı belli oldu!

Chris Evans Marvel Sinematik Evreni’nde birlikte çalışmaktan en çok keyif aldığı rol arkadaşını açıkladı.

Chris Evans

Chris Evans Marvel evreninde birlikte çalışmaktan en çok mutluluk duyduğu oyuncuyu açıkladı. Ahlaki üstünlük ve eşitlik tutkunu Kaptan Amerika’nın bile favorileri olabiliyor. Avengers: Endgame filmi ile birlikte İlk Yenilmez: Kaptan Amerika‘dan beri savurduğu ünlü kalkanını yeni sahibine devreden Chris Evans artık Marvel’dan ayrı projelerde boy gösteriyor. Ancak Marvel Sinematik Evreni’nde geçirdiği zamanlara geri dönüp baktığında favori rol arkadaşını hatırlaması o kadar da zor olmuyor.

Hollywood’un en sevilen yıldızlarından Robert Downey Jr.‘dan tutun da aynı zamanda Kaptan Amerika rolünü kabul etmesi konusunda onu ikna eden yakın arkadaşı Scarlett Johannson‘a kadar pek çok ünlü oyuncu ile birlikte çalışan Evans, aynı zamanda Marvel’ın hayranlar tarafından unutulmak istenen Fantastik Dörtlü serisinde de Johnny Storm karakterini canlandırıyordu. Yani yalnızca farklı Avengers oyuncularını düşünmemelisiniz.

SPKBLUE‘da yayınlanan bir röportajda kariyeriyle ilgili konuşan yakışıklı oyuncu Marvel evreninde birlikte çalışmaktan en çok mutluluk duyduğu oyuncuyu açıkladı. Soruya; “Yani, bu çok zor. Bu çok zor, çünkü Avengers filmlerindeki herkesi seviyorum. Downey’den Hemsworth’e Ruffalo’ya, Renner’den Scarlett’a, Marvel serisinde sevdiğim çok fazla insan var.” diye cevap veren oyuncu, ardından favori rol arkadaşını açıkladı. “Sanırım Ioan Gruffudd diyeceğim. Benimle birlikte Fantastik Dörtlü’deydi. Bay Fantastic’i oynadı. Onun hakkında çok komik bir şey var. Çok eğlenceli ve çok komik. Beni sette her gün güldürürdü. Belki nostaljik düşünüyorumdur ama her gün sete geldiğimde beni güldürmesiyle ilgili güzel anılarım var.” dedi.

Chris Evans kısa süre önce Netflix’in orijinal yapımı The Red Sea Diving Resort‘unda karşımıza çıktı. Yakışıklı oyuncuyu yeni dizisi Defending Jacob‘ın yanı sıra merakla beklenen filmler Knives Out ve Jekyll‘da da başrollerde göreceğiz.

Kaynak: Beyazperde.com 

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Arzu Çevikalp

Arzu Çevikalp

Genel Yayın Yönetmeni
1982 yılında İstanbul’da doğmakla başlayan hayatım, 10 yaşında yazı yazmakla ve her yazdığını kodlamakla anlam kazanır. Sadece şiir, deneme ve öykü gibi türlerde yazı yazmak yetmez, ilgi alanlarımın genişlemesiyle yepyeni türlere doğru yelken açarım. Film eleştirileri, kısa haberler ve diğer muhtelif sinema yazıları... Açıkça ifade etmem gerekirse, sinema hakkında yazı yazarken tıpkı ufak bir çocuğun annesini gördüğünde sevindiği kadar seviniyorum ve kendimi bembeyaz bulutların arasında dans ediyor gibi hissediyorum. Hiç bırakmayacağım bir görev. Mail yollamak için linke tıklayın.