Register
A password will be e-mailed to you.

Hayranlar, 90’larda geçen filmde Nick Fury’i (Samuel L. Jackson) göreceklerini biliyorlardı ancak Marvel Stüdyoları, birçok tanıdık ismin de kadroya katılacağını açıkladı. Bu isimler arasında belki de en önemlisi, daha öncesinde Marvel’in Sinematik Evreninde Iron Man, Iron Man 2, Thor, The Avengers of Shiled gibi yapımlarda küçük rollerde karşımıza çıkan Clark Gregg’in canlandırdığı Phil Coulson karakterinin dönüşü.

Marvel ayrıca, Guardians of the Galaxy filminden iki oyuncunun da rollerine devam edeceklerini duyurdu. Lee Pace yine Ronan the Accuser karakterine hayat verecekken, Djimon Hounsou da Korath the Pursurer’i canlandıracak.

Carol Danvers, bir uzaylının karıştığı saldırı ardından özel güçler kazanır. Yeni güçleriyle birlikte, Danvers kendisini iki uzaylı ırkı arasında gerçekleşen ve dünyaya yayılmak üzere olan galaktik bir savaşın ortasında bulur.

Yönetmen koltuğunda Anna Boden ve Ryan Fleck’in olduğu filmin kadrosunda, Ben Mendelsohn, Jude Law, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte ve McKenna Grace gibi yıldızlar var.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.