Sinema haberleri

Captain Marvel Kadrosunda Tanıdık İsimler

Hayranlar, 90’larda geçen filmde Nick Fury’i (Samuel L. Jackson) göreceklerini biliyorlardı ancak Marvel Stüdyoları, birçok tanıdık ismin de kadroya katılacağını açıkladı. Bu isimler arasında belki de en önemlisi, daha öncesinde Marvel’in Sinematik Evreninde Iron Man, Iron Man 2, Thor, The Avengers of Shiled gibi yapımlarda küçük rollerde karşımıza çıkan Clark Gregg’in canlandırdığı Phil Coulson karakterinin dönüşü.

Marvel ayrıca, Guardians of the Galaxy filminden iki oyuncunun da rollerine devam edeceklerini duyurdu. Lee Pace yine Ronan the Accuser karakterine hayat verecekken, Djimon Hounsou da Korath the Pursurer’i canlandıracak.

Carol Danvers, bir uzaylının karıştığı saldırı ardından özel güçler kazanır. Yeni güçleriyle birlikte, Danvers kendisini iki uzaylı ırkı arasında gerçekleşen ve dünyaya yayılmak üzere olan galaktik bir savaşın ortasında bulur.

Yönetmen koltuğunda Anna Boden ve Ryan Fleck’in olduğu filmin kadrosunda, Ben Mendelsohn, Jude Law, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte ve McKenna Grace gibi yıldızlar var.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Kübra Yürük

Kübra Yürük

Haber Çevirmeni
1996 yılında doğdum. Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptım, şu sıralar ise en büyük uğraşılarım okumak ve yeni yerler keşfetmek. Çocukluk yıllarımdan beri tutkum hâline gelen sinema dünyasına ucundan, amatörce de olsa tutunmak, farklı bakış açıları ile izlemek ve görülmeyeni görmeye çalışmak en keyif aldığım şey.Mail yollamak için linke tıklayın.