Sinema haberleri

Bohemian Rhapsody’nin Vizyon Tarihi Değişti

 Fox, Freddie Mercury biyografisi Bohemian Rhapsody’nin vizyon tarihini ileri bir zamana aldı. Böylece X-Men’in de vizyon tarihi değişmiş oldu.

Pazartesi gecesi yapılan açıklamaya göre, 25 Aralık’ta vizyona girmesi beklenen Bohemian Rhapsody’nin vizyon tarihi 2 Kasım’a ertelendi. Fox, Bryan Singer’in kovulmasının ardından yönetmen koltuğuna Dexter Fletcher’i getirdi.

Freddie Mercury rolünü, Mr. Robot sayesinde yıldızı parlayan Rami Malek canlandıracak.

The New Mutants ve Dark Phoneix’in 13 Nisan ve 2 Kasım’da vizyona girmesi beklenirken, The New Mutants’ın vizyon tarihi önce 22 Şubat’a alındı, ardından 2 Ağustos 2019 olarak belirlendi. Josh Boone’un yönetmenliğini üstlendiği The New Mutants’ın oyuncu kadrosunda Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, ve Alice Braga gibi isimler yer alıyor. Dark Phoneix’in ise vizyon tarihi 14 Şubat olarak belirlendi.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Kübra Yürük

Kübra Yürük

Haber Çevirmeni
1996 yılında doğdum. Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitimime devam etmekteyim. Bir dönem altyazı çevirmenliği yaptım, şu sıralar ise en büyük uğraşılarım okumak ve yeni yerler keşfetmek. Çocukluk yıllarımdan beri tutkum hâline gelen sinema dünyasına ucundan, amatörce de olsa tutunmak, farklı bakış açıları ile izlemek ve görülmeyeni görmeye çalışmak en keyif aldığım şey.Mail yollamak için linke tıklayın.