Sinegazete- Bağımsız sinema portalı

“Bir Zamanlar… Hollywood’da” Filminden İlk Fragman Geldi!

Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filmi olan Bir Zamanlar… Hollywood’da (Once Upon a Time in… Hollywood), başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplarken Hollywood’a ışık tutan konusuyla da merak uyandırmayı başarıyor.

Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in rol aldığı filmde Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Dakota Fanning gibi başarılı isimler de eşlik ediyor. Bir Zamanlar… Hollywood’da 1969 yılında Los Angeles’de geçiyor. Zamanında oynadığı diziyle adını duyurup artık sektörde tanınmayan Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), sinema dünyasına girmeye çalışmaktadır. Rick’in dublörlüğünü yapan Cliff Booth (Brad Pitt) da aynı amaç uğruna çabalar. Filmin arka planında ise Charles Manson’un tarikatı tarafından işlenen cinayetin izleri yer almaktadır.

Hollywood çevresinin ünlü simalarından Steve McQueen, Bruce Lee, Roman Polanski, Sam Wanamaker, Sharon Tate gibi isimlerin de canlandırıldığı Bir Zamanlar Hollywood’da filminin ağustos ayında vizyona girmesi planlanıyor.

Filmin ilk kez yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=H-YxOYItKbs&feature=youtu.be

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer yazıya gönül verdiyseniz illa yazmak istiyorum diyorsanız, filmler vizyona girmeden önce hafta içi düzenlenen basın gösterimlerinden sizi haberdar edebiliriz. İnternet güncel bir mecra olduğu için yazıların önceden yayına alınması takdir edersiniz ki önemli.  Eğer sen de içindeki duyguları dışarıya aktarmak ve bunu sinema yoluyla yapmak istiyorsan hemen gönüllü olarak bize katıl ve yazmaya başla.

Tüm sanatseverlere sevgilerimizle…

Abone Ol
Yeni yazılardan habeerdar olmak için aramıza katılın.

I consent to the terms and conditions

sinegazete.net