Videolar

“Bir Zamanlar… Hollywood’da” Filminden İlk Fragman Geldi!

Quentin Tarantino’nun dokuzuncu filmi olan Bir Zamanlar… Hollywood’da (Once Upon a Time in… Hollywood), başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine toplarken Hollywood’a ışık tutan konusuyla da merak uyandırmayı başarıyor.

Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in rol aldığı filmde Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Dakota Fanning gibi başarılı isimler de eşlik ediyor. Bir Zamanlar… Hollywood’da 1969 yılında Los Angeles’de geçiyor. Zamanında oynadığı diziyle adını duyurup artık sektörde tanınmayan Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), sinema dünyasına girmeye çalışmaktadır. Rick’in dublörlüğünü yapan Cliff Booth (Brad Pitt) da aynı amaç uğruna çabalar. Filmin arka planında ise Charles Manson’un tarikatı tarafından işlenen cinayetin izleri yer almaktadır.

Hollywood çevresinin ünlü simalarından Steve McQueen, Bruce Lee, Roman Polanski, Sam Wanamaker, Sharon Tate gibi isimlerin de canlandırıldığı Bir Zamanlar Hollywood’da filminin ağustos ayında vizyona girmesi planlanıyor.

Filmin ilk kez yayınlanan Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=H-YxOYItKbs&feature=youtu.be

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Ekin Coşkuner

Ekin Coşkuner

Haber Editörü
1996 yılında İstanbul’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisi. Araştırma ve öğrenmeye karşı büyük bir tutkusu var. İlgi alanları ise güzel olan her şey! Bunları görmek, izlemek, öğrenmek ve paylaşmaktan büyük keyif duyuyor.Mail yollamak için linke tıklayın.