Reklam verin - Sinegazete

Reklam verin

Web sayfalarımızın herhangi birinde reklam verin ve binlerce ziyaretçinin görmesine izin verin. Reklamları Metin Bağlantısı ve Banner Reklamlar olarak sunuyoruz. Bir metin bağlantısı tıkı, web sitenize / blogunuza yönlendirilen bir başlık veya kelime öbeğidir (maksimum 30 karakter).

Başlık veya kelime öbeği seçimi, bağlantınızı tıklayan kullanıcıların sayısını belirler. Kelimelerinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz çok önemlidir. Banner Reklamlar, jpg, jpeg, bmp veya gif biçimindeki resimler veya animasyonlu resimlerdir. Bir görseliniz yoksa, aynı alanı metinle kullanabilirsiniz. Banner’ınızın web sitenizde barındırılması gerekir, ancak banner’ınızı küçük bir ücret karşılığında barındırabiliriz. İşletme sahipleri ve bağlı kuruluşlar, web sitesini veya blog’unu veya bağlı kuruluş bağlantısını, daha fazla trafik elde etmek için kullanır. Reklamınız satın alınan zaman dilimi için kalıcıdır. Diğer bir deyişle, reklamınız diğer reklamlarla birlikte dönüşümlü olmayacaktır. Bizimle herhangi bir reklam anlaşması yapmadan önce şartlarımızı dikkatli bir şekilde okuyun.

Eğer yazıya gönül verdiyseniz illa yazmak istiyorum diyorsanız, filmler vizyona girmeden önce hafta içi düzenlenen basın gösterimlerinden sizi haberdar edebiliriz. İnternet güncel bir mecra olduğu için yazıların önceden yayına alınması takdir edersiniz ki önemli.  Eğer sen de içindeki duyguları dışarıya aktarmak ve bunu sinema yoluyla yapmak istiyorsan hemen gönüllü olarak bize katıl ve yazmaya başla.

Tüm sanatseverlere sevgilerimizle…

Abone Ol
Yeni yazılardan habeerdar olmak için aramıza katılın.

I consent to the terms and conditions

sinegazete.net