İnceleme

Yine Yeniden Testere!

Bir zamanların en çok konuşulan  ve dillere pelesenk olan şiddet-korku serisi Testere, 3D ile son bulmuştu, fakat serinin hayranları seri sona ermesin diyerek baskın çıktılar. Şu an serinin sekizincisi gelişim aşamasında.  Yedi serinin müziklerini yapan Charlie Closer bakın yeni film için ne demiş:

“Yeni film, izleyiciye taze bir soluk aldıracak ve hikaye yeni karakterler üzerinden işlenecek. Belki o karakterler filmi bir sonraki aşamaya sürükleyebilirler.”

Film; Ekim 2016’da Saw: Legacy olarak onaylandı. 

Filmin müziklerini yine Charlie Clouser yapıyor. 7 filmin hülasasını müzikal anlamda çıkartmak isteyen Closer, bunu şu şekilde ifade ediyor:

“Eskisinden daha sert, daha vurgulu, dinleyiciyi kendinden geçirtecek,  güçlü kılacak ve bir müzik yapacağım,  Spiereg kardeşler ise masaya yatıracak.”

Michael ve Peter Spiereg tarafından yönetilecek olan Saw: Legacy ‘yi Josh Stolberg ile Pete Goldfinger kaleme alıyor.

http://www.imdb.com/title/tt3348730/?ref_=fn_al_tt_1

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum bırakın

Arzu Çevikalp

Arzu Çevikalp

Genel Yayın Yönetmeni
1982 yılında İstanbul’da doğmakla başlayan hayatım, 10 yaşında yazı yazmakla ve her yazdığını kodlamakla anlam kazanır. Sadece şiir, deneme ve öykü gibi türlerde yazı yazmak yetmez, ilgi alanlarımın genişlemesiyle yepyeni türlere doğru yelken açarım. Film eleştirileri, kısa haberler ve diğer muhtelif sinema yazıları... Açıkça ifade etmem gerekirse, sinema hakkında yazı yazarken tıpkı ufak bir çocuğun annesini gördüğünde sevindiği kadar seviniyorum ve kendimi bembeyaz bulutların arasında dans ediyor gibi hissediyorum. Hiç bırakmayacağım bir görev. Mail yollamak için linke tıklayın.