Sinegazete- Bağımsız sinema portalı

Yine Yeniden Testere!

Bir zamanların en çok konuşulan  ve dillere pelesenk olan şiddet-korku serisi Testere, 3D ile son bulmuştu, fakat serinin hayranları seri sona ermesin diyerek baskın çıktılar. Şu an serinin sekizincisi gelişim aşamasında.  Yedi serinin müziklerini yapan Charlie Closer bakın yeni film için ne demiş:

“Yeni film, izleyiciye taze bir soluk aldıracak ve hikaye yeni karakterler üzerinden işlenecek. Belki o karakterler filmi bir sonraki aşamaya sürükleyebilirler.”

Film; Ekim 2016’da Saw: Legacy olarak onaylandı. 

Filmin müziklerini yine Charlie Clouser yapıyor. 7 filmin hülasasını müzikal anlamda çıkartmak isteyen Closer, bunu şu şekilde ifade ediyor:

“Eskisinden daha sert, daha vurgulu, dinleyiciyi kendinden geçirtecek,  güçlü kılacak ve bir müzik yapacağım,  Spiereg kardeşler ise masaya yatıracak.”

Michael ve Peter Spiereg tarafından yönetilecek olan Saw: Legacy ‘yi Josh Stolberg ile Pete Goldfinger kaleme alıyor.

http://www.imdb.com/title/tt3348730/?ref_=fn_al_tt_1

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer yazıya gönül verdiyseniz illa yazmak istiyorum diyorsanız, filmler vizyona girmeden önce hafta içi düzenlenen basın gösterimlerinden sizi haberdar edebiliriz. İnternet güncel bir mecra olduğu için yazıların önceden yayına alınması takdir edersiniz ki önemli.  Eğer sen de içindeki duyguları dışarıya aktarmak ve bunu sinema yoluyla yapmak istiyorsan hemen gönüllü olarak bize katıl ve yazmaya başla.

Tüm sanatseverlere sevgilerimizle…

Abone Ol
Yeni yazılardan habeerdar olmak için aramıza katılın.

I consent to the terms and conditions

sinegazete.net