Register
A password will be e-mailed to you.

İspanyol yönetmen ve senarist Sergio G. Sánchez’in 6 Nisan’da gösterime girecek olan son filmi Karanlık Sır (Marrowbone, 2018), gerilim ve gizem ögeleriyle izleyiciyi şaşırtmaya hazırlanıyor.

Yetimhane filminin yazarı ile Pan’ın Labirenti ve Canavarın Çağrısı filmlerinin yapımcısının elinden çıkan ve başrollerini George MacKay, Anya Taylor-Joy ve Charlie Heaton’ın paylaştığı film Jack, Billy, Jane ve Sam isimli dört genç kardeşin bir arada yaşamaya devam edebilmek için sakladıkları büyük sırrı konu alıyor. Birbirlerinden ayrılmamak için herkesten sakladıkları bu sır, annelerinin ölümüdür. Tam da bu sırrı saklarken güvenle kalabilecekleri bir ev bulduklarını düşünen kardeşler, evlerinde onlara sürekli rahatsızlık veren kötü ve karanlık bir yaratıkla baş başa olduklarını anlar. Ayrılmamak için verdikleri bu mücadelede, artık hem sırlarını saklamak hem de bu varlıkla mücadele etmenin yollarını bulmak zorundalardır.

blank

Yetimhane (El Orfanato, 2007) ve Kıyamet Günü (Lo Imposible, 2012) filmleriyle senaristliğine tanık olduğumuz Sergio G. Sánchez, bu filminde de izleyiciyi gerilim unsurlarıyla ördüğü tek bir mekana hapsedip karanlık atmosferin beyaz perdenin öteki tarafına işlemesini sağlıyor.

Filmin Türkçe altyazılı olarak yayınlanan fragmanını da aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=qbpVSadb3Es

Haber editörü: Ekin Coşkuner

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.