Register
A password will be e-mailed to you.

Yılın merakla beklenen young adult roman uyarlaması, “Twilight jenerasyonunun Groundhog Day’i” olarak tanımlanan “BEN ÖLMEDEN ÖNCE / BEFORE I FALL”un Türkçe afişi ve fragmanları yayınlandı. Filmin başrollerinde Hollywood’un yükselen yıldızları Zoey Deutch (Vampire Academy, Dirty Grandpa) ve Halston Sage (Neighbors, Paper Towns) bulunuyor.

Lauren Oliver’ın aynı adlı bestseller gençlik romanından uyarlanan film, tek bir günün içine sıkışan Samantha’nın inanılmaz hikayesini anlatıyor. A.B.D’de Open Road tarafından 3 Mart’ta vizyona çıkacak film, Türkiye’de 17 Mart’ta gösterime girecek.

Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=_XMDpX6gnio

Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=USj-KkdvYqs

Fragman #2: https://www.youtube.com/watch?v=i6wm0ZU-E9w

Filmin afişini indirmek için: Dropbox

Filmin websitesi: beforeifallfilm.com

blank

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özet:

17 yaşındaki Samantha okulda harika bir arkadaş grubuna ve mükemmel sevgiliye sahiptir. Ancak bir gün her şey değişir. Geçirdiği bir kaza sonucu Samantha esrarengiz bir şekilde, tekrar tekrar aynı günü yaşamaya başlar. Her sabah aynı güne uyanan Samantha, gün boyunca herkesin ne yaptığını biliyor fakat ne denerse denesin, sonunda günü baştan yaşamaya başlıyor. Hayatınızı kökünden değiştirmek ve gerçek aşkı bulmak için tek bir gün bile farklılık yaratabilir mi?

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.