Register
A password will be e-mailed to you.

M. Night Shyamalan’ın yeni filmi Parçalanmış (Split)vizyondaki üçüncü hafta sonunun ardından Amerika’daki gişe üstünlüğünü sürdürdü. Amerika’da 99 milyon 680 bin 200 dolar değerinde hasılat elde eden film, tüm dünyada şu ana kadar 143 milyon 44 bin 853 dolar gişe yaparak büyük bir başarıya imza attı. Film, 17 Şubat’ta Türkiye’de vizyona girecek.

Altıncı His (The Sixth Sense), Ziyaret (The Visit), Signs (İşaretler) gibi milyonlarca dolarlık gişe hasılatı yapan filmlerin yönetmeni M. Night Shyamalan’ın son filmi Parçalanmış (Split) vizyondaki üçüncü haftasonunu da Amerika’da birinci olarak tamamladı. Parçalanmış, şu ana kadar gerçekleştirdiği 99 milyon dolar üzerinde hasılat rakamıyla, şimdiden Shyamalan’ın filmleri arasında Amerika’da beşinci sıraya yerleşti. Vizyona girdiği tüm ülkelerde eleştirmenler ve seyirci tarafından tam not alan filmin üçüncü haftasonunun ardından toplam gişesi 143 milyon 44 bin 853 dolar olarak gerçekleşti.

Türkiye’de heyecanla beklenen ve 17 Şubat’ta vizyona girecek olan filmin başrollerinde ünlü oyuncular James McAvoy ve Anya Taylor-Joy yer alıyor. Filmin yapım kadrosunda Syamalan’ın yanı sıra, Ziyaret’in (The Visit) ekibinden Jason Blum, Marc Bienstock, Ashwin Rajan ve Steven Schneider gibi isimler de var.

blank

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.