Grâce à Dieu'dan İlk Görsel Yayınlandı | Sinema haberi...
Grâce à Dieu

“Grâce à Dieu”dan İlk Görsel Yayınlandı

Fransız sinemasının önemli isimlerinden biri olan François Ozon, 2016 yapımı son filmi “L’amant Double” dan sonra çektiği “Grâce à Dieu”dan ilk görsel yayınlandı.

Ozon’un senaryosunu da kendisinin yazdığı filmin ismi ilk önce “Alexandre”açıklansa da, birçok yerde yayınlanan yazılardaki bilgiler, bu ismin değiştiği yönünde. (IMDB’de hala “Alexandre”).

“Father Preynat”  skandalı olarak da bilinen, Fransa’nın Lyon kentinde papazlık yapan Bernard Preynat’ın 1986 ila 1991 yılları arasında reşit olmayan çocuklara cinsel istismarda bulunduğunun ortaya çıkmasını ele alacak film, yaşananları kurbanların gözünden anlatıyor.

François  Ozon’un dediğine göre, “Grâce à Dieu” belli soruların cevaplarını göstermek yerine, kurbanların travmalarıyla nasıl yaşamaya çalıştıklarını gösterecek.

Başrollerinde Melvil Poupaud, Denis Ménochet ve Swann Arlaud‘un yer aldığı film, 2019 yılında seyirciyle buluşacak.

Abonemiz olmak ister misiniz?

Güncel yazılarımızdan haberdar olmak için, lütfen bize katılın!

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eğer yazıya gönül verdiyseniz illa yazmak istiyorum diyorsanız, filmler vizyona girmeden önce hafta içi düzenlenen basın gösterimlerinden sizi haberdar edebiliriz. İnternet güncel bir mecra olduğu için yazıların önceden yayına alınması takdir edersiniz ki önemli.  Eğer sen de içindeki duyguları dışarıya aktarmak ve bunu sinema yoluyla yapmak istiyorsan hemen gönüllü olarak bize katıl ve yazmaya başla.

Tüm sanatseverlere sevgilerimizle…

Abone Ol
Yeni yazılardan habeerdar olmak için aramıza katılın.

I consent to the terms and conditions

sinegazete.net