Ana sayfa » 20th Century Fox, Evlilik Sözleşmesi romanının film haklarını satın aldı!

20th Century Fox, Evlilik Sözleşmesi romanının film haklarını satın aldı!

Michelle Richmond’ın, Türkiye’de hep kitap aracılığıyla okurlara ulaşan çarpıcı romanı Evlilik Sözleşmesi sinema filmi oluyor! Dünyanın en büyük film yapım ve dağıtım şirketlerinden 20th Century Fox’un film haklarını aldığı Evlilik Sözleşmesi’nin yapımcılığını ise Chernin Entertainment üstlenecek.

Kitapları çok satanlar listelerinden inmeyen Michelle Richmond’dan Evlilik Sözleşmesi, her sayfasında gerilimin arttığı, son sayfasına kadar bir solukta okunan muhteşem bir psikolojik gerilim romanı. Hakları 27 ülkeye satılan ve Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da büyük ilgi gören roman, şimdi de film oluyor.

Film haklarını 20th Century Fox’un satın aldığı Evlilik Sözleşmesi’nin yapımcılığını Chernin Entertainment üstlenirken romanı beyazperdeye uyarlayacak isim ise başarılı senarist Justin Haythe olacak.

Bilge Nur Gündüz’ün İngilizce aslından dilimize çevirdiği Evlilik Sözleşmesi, hep kitap logosuyla raflarda!

 

 

 

 

 

 

Bilgi için:   www.hepkitap.com.tr

facebook.com/hepkitapp

twitter.com/hep_kitap

instagram.com/hep_kitap

Yazar
Sinegazete'nin editör hesabıdır. Sinemaya dair her şey! https://www.sinegazete.net

Siz ne düşünüyorsunuz?

0 0

Bir yorum bırak

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. * Yorumlar onaydan geçtikten sonra yayımlanacaktır. Küfür, hakaret ve spam içeren mail yazmayınız. Yapacağınız yorumlara lütfen dikkat ediniz.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>