Ana sayfa » 20th Century Fox, Evlilik Sözleşmesi romanının film haklarını satın aldı!

20th Century Fox, Evlilik Sözleşmesi romanının film haklarını satın aldı!

Michelle Richmond’ın, Türkiye’de hep kitap aracılığıyla okurlara ulaşan çarpıcı romanı Evlilik Sözleşmesi sinema filmi oluyor! Dünyanın en büyük film yapım ve dağıtım şirketlerinden 20th Century Fox’un film haklarını aldığı Evlilik Sözleşmesi’nin yapımcılığını ise Chernin Entertainment üstlenecek.

Kitapları çok satanlar listelerinden inmeyen Michelle Richmond’dan Evlilik Sözleşmesi, her sayfasında gerilimin arttığı, son sayfasına kadar bir solukta okunan muhteşem bir psikolojik gerilim romanı. Hakları 27 ülkeye satılan ve Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da büyük ilgi gören roman, şimdi de film oluyor.

Film haklarını 20th Century Fox’un satın aldığı Evlilik Sözleşmesi’nin yapımcılığını Chernin Entertainment üstlenirken romanı beyazperdeye uyarlayacak isim ise başarılı senarist Justin Haythe olacak.

Bilge Nur Gündüz’ün İngilizce aslından dilimize çevirdiği Evlilik Sözleşmesi, hep kitap logosuyla raflarda!

 

 

 

 

 

 

Bilgi için:   www.hepkitap.com.tr

facebook.com/hepkitapp

twitter.com/hep_kitap

instagram.com/hep_kitap

Birçok mecranın kapandığı ve kilit vurulduğu şu dönemde gazete mantığıyla yola çıkan Sinegazete özgürlükçü anlayışıyla özgün sinema yazılarına kapılarını aralıyor. İster sinema sever, ister profesyonel, ister amatör olsun hepsini bir çatı altına toplayıp bir aile olmaya çalışıyor. Hedefleri büyük olan Sinegazete gönüllülük esasına göre yazar alımı yapıyor ve onlara gereken değeri veriyor. İleride güzel projelere imza atmak isteyen, samimiyet çerçevesinde hareket eden Sinegazete, yazarların kendini rahatça ifade ettiği bir internet mecrası…

Siz ne düşünüyorsunuz?

0 0

Bir yorum bırak

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen zorunlu alanları doldurunuz. * Yorumlar onaydan geçtikten sonra yayımlanacaktır. Küfür, hakaret ve spam içeren mail yazmayınız. Yapacağınız yorumlara lütfen dikkat ediniz.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Araç çubuğuna atla